MLS: Németh Krisztián győztes meccsen tért vissza korábbi csapatához

Németh Krisztián és Sallói Dániel csapata a Sporting Kansas 2-0-ra legyőzte a Los Angeles FC-t az MLS mai játéknapján. Mindkét magyar pályára lépett a találkozón.
Németh a 2015-ös playoff első körét követően lépett ismét pályára a Sporting mezében, a magyar támadó akkor Katarba igazolt majd a New Englad Revolutionben próbálkozott az MLS-ben. Néhány hete tért vissza korábbi sikerei helyszínére és a Los Angeles FC elleni mérkőzésen már a meccskeretbe is bekerült. Németh végül a 76. percben lépett ismét pályára, a mérkőzést csapata 2-0 arányban nyerte. Sallói Dániel a Kansas másik magyarja végigjátszotta a meccset.

Ismét kikapott a Chicago Fire, Nikolics Nemanja csapata a New York Red Bulls ellen hazai pályán szenvedte el sorozatban ötödik vereségét (0-1). Az előző szezon gólkirálya a 61. percben állt be csereként.