Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Az unió üzenet a magyaroknak, az április 8. választásokra – Morvai Krisztina olvassa fel nekünk

Mi, magyarok ismét üzenetet kaptunk az Európai Uniótól a tömeges bevándoroltatással kapcsolatban. Ahogy szinte napi rendszerességgel, most is megjelent a világos parancs Magyarország számára, ezúttal Frank Engel képviselőnek az alapvető jogok európai uniós helyzetéről szóló jelentésében.
Az elfogadott jelentés legfontosabb mondatai a következőek (a jelentés 29. pontja): „hangsúlyozza, hogy az EU-nak teljes területén befogadási és integrációs politikát kell előmozdítania, valamint elfogadhatatlannak tartja, hogy bizonyos tagállamok azt állítsák, hogy nem érzik érintettnek magukat a migráció jelensége által; kiemeli, hogy az egyenlő bánásmód és a megkülönböztetésmentesség elvét minden esetben biztosítani kell a migrációs és integrációs politika területén…”

Hogy mindenki számára egyértelmű legyen a fentiek olvasata: Magyarország nem vonhatja ki magát a migránsok tömeges befogadása alól, egyfelől, másfelől pedig a bevándorlóknak ugyanazokat a jogokat kell megadni a lakhatás, egészségügy, oktatás, szociális támogatások és minden egyéb terén, mint a magyar lakosságnak, kiegészítve az „integrálásukhoz” szükséges intézkedések költségeivel.

Nagyon fontos, hogy ezt az üzenetet még a magyarországi választások előtt mindenki világosan lássa és értse, annak érdekében, hogy aztán ne megkésve csodálkozzunk, és panaszkodjunk!

Morvai Krisztina arra is felhívta a magyar választópolgárok figyelmét, hogy nehogy elhiggyük már, amit az itthoni kormány ellenzék szajkóz jelenleg, hogy ők sem engednék be a migránsokat, mikor ott ülnek Brüsszelben a pártjaik képviselőik, és teljes erővel lobbiznak a korlátlan kötelező betelepítési kvóta bevezetése  és annak Magyarországra is kötelezővé tétele mellett.


A normálisan gondolkodó emberek számára „meghökkentő alapjogi jelentés” itt olvasható magyar nyelven, elfogadott és végleges formájában – érdemes rászánni az időt, hiszen így lehet igazán megérteni, miket is tekint „alapvető jognak” az Európai Unió:

Az Európai Parlament 2018. március 1-jei állásfoglalása az alapvető jogok európai uniós helyzetéről szóló 2016. évi éves jelentésről (2017/2125(INI))

Mint látják, bőven van szó a migránsok jogairól, a transzneműek jogairól, az interszexuálisok jogairól, de egyetlen szó sincs a tárgyévben, azaz 2016-ban elkövetett brutális terrorcselekményekről vagy éppen a spanyol rendőrség által közel 800 ember sérelmére elkövetett véres brutalitásokról.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések