Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Demonstráció miatt lezárták a teherforgalmat a parassapusztai határátkelőnél

A szlovák hatóságok demonstráció miatt lezárták a Szlovákiába ki-, és onnan bejövő tehergépjármű-forgalmat a parassapusztai határátlépési ponton.

A Szlovák Köztársaság területén Šahy-Parassapuszta határátlépési pontnál folyamatban lévő demonstrációra tekintettel február 16-án 13 óra 50 perctől a 2-es számú főút Rétság és Parassapuszta közötti szakaszán torlódásra, rendőri forgalomirányításra, illetve forgalomkorlátozásra kell számítani − tájékoztat a police.hu

Mint írják: a demonstráció csak a tehergépjármű-forgalmat akadályozza, a rendőrök a Parassapuszta-Hont határátkelőhely felé teherautóval haladni szándékozókat a balassagyarmati határátkelőhelyre irányítják.

A rendőrség kéri a gépjárművezetőket, hogy az érintett útszakaszokat kerüljék, lehetőség szerint a szlovák-magyar határon átlépni kívánó tehergépjármű-vezetők válasszanak másik határátlépési pontot!

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések