Már nagyon készül.
Új tag, mert 2010 óta nélküle fut az együttes szekere, ugyanakkor régi, hiszen alapítótagja volt az Irigy Hónaljmirigynek Ambrus Zoltán, aki 2005-ös tragikus autóbalesete óta szorult háttérbe. Zoli csodával határos módon túlélte az életveszélyes sérüléseket, azonban hosszú évekig lábadozott. Ezalatt zenésztársai végig támogatták, majd felépülése után még 2010-ig járt fellépni a zenekarral, de fizikai állapota miatt végleg abbahagyta a koncertezést.
Most újra színpadra áll velük február 20-án. A jelenleg egy hangstúdióban dolgozó énekesnek még mindig fáj a szíve, ha a régi szép időkre gondol, és már nagyon várja az újabb közös munkát a fiúkkal. – árulta el a Ripostnak.
„Várom, hogy a koncerten újra felidézzük majd a régi emlékeket. Hiányoznak a szép pillanatok, amiket együtt éltünk meg. Még mindig jóban vagyunk. Ha megkérnének, hogy legyek újból a zenekar tagja, akkor örömmel mondanék igent.”
0 Megjegyzések