Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.



Kiderült valami érdekes Csongrádi Kata múltjából – Három éve vesztette el élete szerelmét az énekesnő ma 08:39

Csongrádi Kata 2015-ben vesztette el élete szerelmét, S. Nagy István dalszerzőt. Az énekesnő élete azóta sokban változott, s bár a mindennapokban már képes megtalálni az örömöt, s vannak a szerelmen túl olyan hétköznapi dolgok is, amelyek örökké hiányozni fognak.
Ilyen például férje legendás főztje:

– Hogy őszinte legyek, sokszor megpróbáltam főzni, de sajnos, mindig kudarcot vallottam – mesélte a Foodynynek Csongrádi Kata. – Kislány koromban a nagymamám tanítgatott, de annyira elrontottam a paradicsomos káposztát, hogy napokig rosszul voltunk tőle. Azután persze, még többször is nekiveselkedtem, de sikertelenül: nekem a virsli szétfőtt, a lágytojás keményre sikeredett, a sültek menthetetlenül odaégtek. 

Hiába, a főzéshez is érzék kell, ami – úgy látszik – nekem nem adatott meg. Viszont nagyra becsülök mindenkit, aki ebben a témában „otthon van” – mondja. – A sors kegye, hogy a férjem, S. Nagy István nagyszerűen értett a szakácsművészethez is. Vérében volt a sütés-főzés. Imádta csinálni! Igaz, hogy ő csak az általa fogott halat volt hajlandó elkészíteni – a horgászat volt az egyik hobbija –, de abból aztán olyan halászlét varázsolt, hogy a csodájára jártak.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések