Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.



Bréking! Fröcsögő libsi képviselők érkeznek ma Brüsszelből hazánkba! Szerintünk kívül tágasabb elvtársnők.

Ahogy az alább is olvasható, a pestisracok.hu beszámolójából, érkeznek Brüsszelből a Soros-csicskák Magyarországra. 
Szeretnének diktálni nekünk, meg akarják mutatni, hogyan is kell demokráciát teremteni (lebontani a kerítést), hogy kell demokratikusan kormányozni (beengedni a migránsokat)…és ha már demokratikusan működünk (lebontottuk a kerítést, beengedtük a migránsokat), akkor majd jól megsimizik a fejünket onnan a nagy Brüsszelből (régen Moszkvának hívták).

Kedves Sophie meg Judith Sargentini, még most forduljatok vissza a reptéren, be se tegyétek a lábatokat magyar területre, ugyanis a belvárosi libsiken kívül senki sem kiváncsi rátok!

VIA

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések