Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Medvegyev: a terroristák csak az erő nyelvén értenek, meg kell semmisíteni őket


A Nemzeti Terrorellenes Bizottság jelentése szerint Kijev hétfőn két felszíni drónnal hajtott végre terrortámadást a krími híd ellen


A világ és a saját tapasztalataink azt mutatják, hogy a terroristák ellen nem lehet nemzetközi szankciókkal, megfélemlítéssel vagy figyelmeztetéssel harcolni, ők csak az erő nyelvét értik, ezért fel kell robbantani a terroristák saját házait, ki kell iktatni a bűntársaikat, és ami a legfontosabb – el kell pusztítani a terrorista csoportok felső vezetését – írta Telegram-csatornáján Dmitrij Medvegyev, az orosz Biztonsági Tanács elnökhelyettese.

„A világ és a saját tapasztalataink azt mutatják, hogy a terroristák ellen nem lehet nemzetközi szankciókkal, megfélemlítéssel vagy felszólítással harcolni. Ők csak az erő nyelvét értik. Csak a személyes és egészen embertelen módszereket” – írta Medvegyev.

„Ezért kell felrobbantani a saját és a rokonaik otthonát is. Keressük és likvidáljuk bűntársaikat, felhagyva az ellenük indított per friss gondolatával. De a legfontosabb a terrorista formációk legfelsőbb vezetésének megsemmisítése, bármilyen hasadékban is rejtőzködnek ezek a rovarok. Ez nehéz, de lehetséges” – hangsúlyozta az orosz biztonsági tanács elnökhelyettese.

A Nemzeti Terrorellenes Bizottság jelentése szerint Kijev hétfőn két felszíni drónnal hajtott végre terrortámadást a krími híd ellen, a híd autópálya-elemét megrongálták, két felnőtt meghalt, egy gyermek megsérült – írta az Oroszhirek.hu.

A krími és a kubáni hatóságok arra kérik a lakosokat és a turistákat, hogy tartózkodjanak a krími hídon való átkeléstől, és válasszanak alternatív útvonalat az új orosz régiókon keresztül.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések