Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Az LMBTQ-propaganda betiltását követeli a Mi Hazánk


Az LMBTQ-propaganda, ezen belül a Budapest Pride betiltását követelte csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján Vékony Csongor, a Mi Hazánk Mozgalom fővárosi elnöke. 

Az utóbbi napokban többször átfestett Tompa utcai pad előtt a politikus arról beszélt:

bárhol Magyarországon szívesen segítenek „az LMBTQ-színek eltávolításában”, és nem engedik, hogy „ránk erőltessék” az ezek által fémjelzett propagandát.


1968-ban a marxisták „előbb egyenlővé tették az egészségtelent az egészségessel, majd kötelező lett elfogadni az abnormálist normálisként, végül ránk akarják erőltetni, hogy védelmezzünk minden aberrációt mint büszkeséget, ahelyett, hogy megfékeznénk annak terjedését” – mondta, majd festékszóróval nemzeti színűre fújta a sajtótájékoztató kezdetekor még szivárványos padot.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések