Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Letépték a táskát az Északi körúton – őket keresi a rendőrség (fotók)


A nyíregyházi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik.


A Nyíregyházi Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást ismeretlen tettesek ellen. A nyomozás adatai szerint az eddig ismeretlen elkövetők 2021. január 17-én 18 óra 30 perckörül Nyíregyháza, Északi körúton lévő élelmiszer üzlet előtti járdán a sértett vállán lévő táskát lekapták és elmenekültek.

A feltételezett elkövetőkről képfelvétel áll rendelkezésre.



Kérjük, hogy aki a képeken látható férfiakat felismerik, illetve jelenlegi tartózkodási helyükről információval rendelkeznek, jelentkezzenek személyesen a Nyíregyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán, telefonon a 06-42-524-600 hívószámon, vagy a 112-es központi segélyhívón. Névtelensége megőrzése mellett a nap 24 órájában ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú zöldszámán is bejelentést tehet.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések