A Mol Fehérvár öt góllal nyert Tiszaföldváron a Magyar Kupában

A labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában az élvonalbeli Mol Fehérvár FC 5–0-ra nyert a Jász-Nagykun-Szolnok megyei I. osztályú Tiszaföldvár VSE otthonában.

MAGYAR KUPA - 6. FORDULÓ

TISZAFÖLDVÁR VSE (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–MOL FEHÉRVÁR FC 0–5 (0–2)
Tiszaföldvár. Vezette: Antal P.

Tiszaföldvár: Gerhát – Szőke, Pataki, Medvegy, Burai, Budaházi – Orosz (Nagy R., 50.), Bódai, Borgulya (Aszódi, 70.), Balla (Pápai, 61.) – Ábel. Vezetőedző: Rétes Pál

Mol Fehérvár: Rockov – Bolla (Zeke, 70.), Vágó, Tóth A., Hangya – Pátkai, Kovács I. – Bamgboye, Géresi (Papp M., 70.), Evandro (Dinnyés , 81.) – Nikolics. Vezetőedző: Márton Gábor
Gólszerző: Géresi (15.), Nikolics (33., 81 – az elsőt 11-esből), Evandro (66.), Papp M. (82.)

Élő közvetítésünk

Vége
Élő közvetítünk véget ért. Köszönjük a figyelmet.

91 perc
Funsho elviszi a labdát Gerhátra aki hárítja a támadást

MÁSODIK FÉLIDŐ

90 perc
Egy perc hosszabbítás

81 perc
Papp Marcell 18 méterről nagyon szépen lövi ki az alsó sarkot így az eredmény 0-5

80 perc
Funsho az alapvonalról visszateszi a labdát és Nikolics nem hibázza el. Gól

76 perc
Funsho indítását Nikolics rúgja mellé

67 perc
Nikolics fejelését Gerhát védi

65 perc
19 méterről Evandro egy hatalmas gólt lő a Tiszaföldvárnak

63 perc
Evandro távolról egy hatalmas kapufát

57 perc
Tiszaföldvári szabadrúgás után Rockov hárította a sarokra érkező labdát

55 perc
Hangya berúgását Gerhát hárítja

50 perc
Szögletrúgás után helyzetbe kerül a Tiszaföldvár, viszont kapu mellé megy a labda

ELSŐ FÉLIDŐ

33 perc
Büntető. Jöhet Nikolics büntetője és jó irányba vetődött Gerhát de 2-0 a Fehérvárnak

27 perc
Egy faultot követően fehérvári szabadrúgás után jött egy újabb fehérvári szöglet, ami Gerhát kezébe landolt.

23 perc
Géresi újabb gólhelyzetet hagyott ki

21 perc
Egy tiszaföldvári szabadrúgást követően Ábelnek nem sikerült tökéletesen átemelni a labdát a kapuson így az kapufára ment

19 perc
Kovács lő, de Gerhát hatalmasat hárít a tiszaföldváriak kapujában.

18 perc
Ábel Péter lökését követően a Tiszaföldvár szabadrúgást kapott de nem sikerült érvényesíteni