FőoldalBulvár Újabb magyar sztár hagyja el az országot. Barátnőjével együtt távozott a zenész byHírszerkesztő -május 28, 2018 0 Ide mentek. Nyaralni utazott Curtis és barátnője. A rapper és párja Görögországba utaztak, ráadásul az egész családot is vitték! A rapper még indulás előtt, a repülőről posztolt képet Instagram-oldalára, amin látható: jól rápihennek a zenészeknél sűrű nyári fesztiválszezonra. Témák: Bulvár Hírek Facebook Twitter