Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

El­ké­pesztő ké­pe­ket kül­dött a mű­hold: Földönkívüli űrhajó csa­polja a Nap ener­gi­á­ját

Öt év alatt leg­alább ne­gyed­szer buk­kant fel az óri­ás­bolygó mé­retű sötét ob­jek­tum a Nap kö­ze­lé­ben, hogy meg­csa­polja a fel­szí­nét.
A döbbenetes képeket a NASA egyik napfigyelő műholdja készítette 2017. május 25-én. Tisztán látszik, amint egy óriásbolygó méretű, sötét objektum a Nap felszínéhez közel egy köldökzsinór szerű képződménnyel összekapcsolódik a fortyogó felszínnel. A legtöbb elmélet szerint valamiféle energiabegyűjtés tanúi lehetünk. A hatalmas objektum mintha a szoláris plazmát szipkázná el a csillagunktól.



A NASA kutatói azt sugallják, hogy a sötét gömb egy ritka, napkitörési tevékenység, amelyet “kiemelésnek” neveznek. A sötét rész hűvösebb, sűrűbb plazmát tartalmaz, mint a környező 2 millió Celsius fokos korona. Amint elér egy bizonyos méretet, elszakad a Nap felszínétől és távozik… Az UFO-kutatók szerint azonban csak annyira hihető ez az elmélet, mint az övék.



A különös jelenség már többször is felbukkant az elmúlt években. A napiufo.hu korábbi cikkében már részletesen beszámolt a jelenségről. Azóta számos új elmélet született a Nap körül felbukkanó különös anomáliákról. Ezek közt szerepel egy a Nap közelében található féreglyuk is, amely a világegyetem egy távoli részével van összeköttetésben. Többen úgy vélik, ennek is köze lehet a hatalmas plazmafaló felbukkanásához. Talán éppen ott szállítják el a Napból kiszipolyozott elképesztő mennyiségű energiát…

A 2012-es felvételeken a mostanihoz kísértetiesen hasonlít a Földhöz képest több ezerszer nagyobb sötét objekum és a csápszerű köldökzsinórja. Hiába tűnik úgy, hogy a földi űrhivatalok csúcstechnikával dolgoznak, az vajmi kevés ahhoz, hogy a Naprendszer és világűr titkait megmagyarázzák.

Még mindig csak a felszínt kapargatjuk, és soha nem lesz kézzelfogható bizonyítékunk arra, hogy miféle elképzelhetetlen dolgok zajlanak például a Nap közelében, amíg másfél milló kilométerről figyeljük kezdetleges műholdjaink kameráival.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések