Valami édesre vágytam, ami gyorsan elkészül, és nincs vele sok macera. Az otthoni alapanyagokból ez sült ki belőle:-)))
Hozzávalók / 12 adag
2 db tojás
2 csipet só
8 dkg xilit
8 dkg erythritol
2 teáskanál vanília kivonat
5 dl tej
8 dkg finomliszt
3 ek kókuszreszelék
5 dkg meggy (befőtt vagy fagyasztott)
Elkészítés
A tojásokat elkeverjük a sóval, nyírfacukorral, édesítővel és vanília kivonattal.
A lisztet összekeverjük a kókuszreszelékkel, majd hozzáadjuk a tojáskeverékhez.
A tejet pedig folyamatosan hozzáöntögetve, lehetőleg csomómentesre keverjük a tésztát.
Nekem szilikon formám van, így abban készítettem, de akinek nincs, magasabb falú, olajjal kikent tepsibe öntse a tésztát. Kicsit híg állagú lesz, de ilyennek kell lennie.
A meggyet ízlés és szemmérték szerint a tésztára rakosgatjuk, majd 180 fokra előmelegített sütőben 45-50 percig sütjük. Mindenképpen hűlés után szeleteljük, akkora lesz a legjobb az állaga.
