A francia Fdesouche portál megosztotta a magyar közszolgálati csatorna no go zónákról készült interjúját. A hozzászólók nagy része igazolta a magyar tv állításait.
Bár néhányan ezt a sokszínűséget épp pozitív dolognak tartják. Az ellent mondók nagy része csupán a fasisztázásig jut el. Vannak akik azt mondják, hogy ez inkább csak a nagyobb városokra érvényes. Viszont van vidéki hozzászóló aki elmondja, ez eddig így volt, de már a kisebb városokban is egyre nagyobb a gond.
A kommentelők igazat adnak a magyar közszolgálati TV-nek. Néhány a hozzászólások közül:
- Facebook: fizess, ha nem akarod, hogy használjuk az adataidat! – A (szerintük) rasszistákat pedig listázzák
- Drábik János Fideszes lett? Szervezett magánhatalom a magyar politikában – Választás ‘18.4.8.
- Magyarországot most nem nagyon tudják támadni. Ez fontos ahhoz, hogy ellent tudjunk állni a bevándorló-országgá tételünknek
- Ókori atombombák és csúcsfegyverek
0 Megjegyzések