🇭🇺 Késések az észak-balatoni vonalon is, meghibásodott vonat okoz fennakadást


Jelentős késésre kell számítani. A MÁV közleménye szerint egy meghibásodott vonat zárja el a pályát. 

Egy meghibásodott vonat miatt késésekre kell számítani az észak-balatoni vonalon - ezt a honlapján tette közzé a MÁV-csoport vasárnap. 

Azt írták, a Tapolcáról 11.38-kor a Déli pályaudvarra elindult Kék Hullám InterCity (19705) Balatonfüred után meghibásodott, és elzárja a pályát.

A vonatot visszahúzzák Balatonfüredre, onnan egy másik mozdonnyal folytatja útját, várhatóan jelentős késéssel - tették hozzá.

Közölték azt is, hogy a Déli pályaudvarról 11.30-kor Balatonfüredre elindult Vízipók InterRégió (19714) Alsóörsön várakozni kényszerül, utasait mentesítő busz szállítja Balatonfüredre.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!