Megszólalt a svájci békecsúcs után az amerikai milliárdos.
A Nyugat Oroszországgal kapcsolatos téveszméi az egész világra veszélyesek - írta David Sacks amerikai vállalkozó és milliárdos az X közösségi hálózaton.
"A hamis populista Meloni egy alternatív valóságban él, ahol Oroszország elveszíti a háborút. Az európai vezetők katonai konferenciát tartanak, és békecsúcsnak nevezik. Zelenszkij feltétel nélküli megadást követel Oroszországtól, és ezt békeformulának nevezi. Téveszméik az egész világra veszélyesek"
- írta.
Fake populist Meloni lives in an alternate reality where Russia is losing the war. European leaders hold a war conference and call it a peace summit. Zelensky demands Russia’s unconditional surrender and calls it a peace formula. Their delusion is dangerous for the whole world. https://t.co/Xdk4zGvip6
— David Sacks (@DavidSacks) June 16, 2024
A
milliárdos így reagált Giorgia Meloni olasz miniszterelnöknek a svájci
csúcstalálkozón tett kijelentésére, miszerint ha Oroszország nem fogadja
el a csúcstalálkozó végén bejelentett feltételeket, "a Nyugat
kapitulációra fogja kényszeríteni".
Oroszország többször
kijelentette, hogy a kijevi rezsimnek történő fegyverszállítások
akadályozzák a rendezést, közvetlenül bevonják a NATO-országokat a
konfliktusba, és "játék a tűzzel". Mint Szergej Lavrov külügyminiszter
hangsúlyozta, az Ukrajnába irányuló bármilyen fegyverszállítás az orosz
hadsereg legitim célpontja lenne.
0 Megjegyzések