Utoléréses baleset történt Hajdúszoboszlón


Baleset történt Hajdúszoboszlón, a Debreceni úton csütörtök délután. 

A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóosztályától megtudtuk, a balesetben érintett kisbusz utolérte az előtte haladó személyautót. Forgalmi akadályra már nem kellett számítani.

Információink szerint az ütközésben senki nem sérült meg, mindössze anyagi kár keletkezett.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!