Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Jámborék Szikra-táborát visszamondták Bodajkon


Rendvédelmi információikra hivatkozva a Magyar Jelen arról ír, hogy Bodajk polgármesterének kérésére, a Bodajki Falutábor visszamondta a Jámbor András fémjelezte Szikra Mozgalom nyári többnapos rendezvényét, ahol egyébként egy olyan zenekar is fellépett volna, amely NKA-támogatásban részesült korábban. 

Azt, hogy a szélsőbaloldaliság szikráját hol tervezik idén nyáron fellobbantani a Nacionalista Zóna nevű Telegram-csatorna szúrta ki.

A Magyar Jelen ezzel kapcsolatban az alábbi kérdéseket tette fel, jóllehet választ nem kaptak.

– Ismerték -e korábban a Szikra Mozgalmat, milyen feltételekkel kaptak táborozási lehetőséget?

– A honlapjukon fellelhető ajánlások közül melyikbe illeszkedik a Szikra Mozgalom szellemisége?

– Tudnak-e felelősséget vállalni a tábor területén belül esetlegesen bekövetkező pedofil bűncselekményekért?

További csavar a történetben, hogy Bodajktól nem messze abban az időben Csókakőn lesz egy nemzeti rendezvény, amelyen Horthy István hőstetteiről emlékeznek meg. Könnyen feltételezhető, hogy biztonsági szempontok is közrejátszottak tehát a döntésben.

Érdeklődve várjuk, hogy ezek után mi lesz a sorsa annak az anarchista fesztiválnak, amit Magyarország volt vatikáni nagykövetének kastélyában kívánnak megtartani külföldi résztvevőkkel.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések