Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Zelenszkij ellencsapással fenyegette meg Putyint


Ukrajna kész válaszolni az orosz támadásokra – jelentette ki Volodimir Zelenszkij ukrán elnök, miután egy donyecki tüzérségi csapás két gyermek halálát okozta, írja a Sky News.


Az ukrán elnök elmondta, hogy egy 2007-es és egy 2013-as születésű fiú halt meg a támadásban. További két nő pedig egy orosz rakétacsapásban halt meg Csernyihiv városában.

„A hét eleje óta csak több mint 20 ember esett áldozatul az orosz terrornak az odesszai régióban” – mondta az ukrán államfő az esti beszédében.

„Csak az abszolút gonoszság képes ilyen csapásokat mérni. Válaszolunk nekik” – ígérte Volodimir Zelenszkij.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések