Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Egy szentesi férfi légpuskát és sarokcsiszolókat lopott egy sírköves műhelyéből


A rendőrök lezárták az eljárást. 

A Csongrádi Rendőrkapitányságra 2022. június 13-án érkezett bejelentés, mely szerint ismeretlenek bemásztak egy csongrádi ház udvarába, és onnan egy légpuskát, valamint három sarokcsiszolót loptak el. 

Az udvaron elhelyezett kamera rögzítette a bűncselekmény elkövetését, a tolvajban a sértett a szomszédja fiát ismerte fel. A férfi felkutatása ismert lakcímén nem vezetett eredményre, ezért a nyomozók elfogatóparancsot adtak ki, majd ezt követően nem sokkal el is fogták az elkövetőt.

Az ellopott eszközök visszakerültek a tulajdonoshoz, az ügyet a Csongrádi Rendőrkapitányság pedig vádemelési javaslattal küldte meg az illetékes ügyészségnek. 

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések