Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Brutális: seprűnyéllel és ököllel verte halálra az élettársát egy férfi Kazincbarcikán – videó


Egy 49 éves férfi seprűnyéllel és ököllel verte halálra az élettársát Kazincbarcikán.

A pár rendszeresen összetűzésbe került, mivel a férfi féltékeny volt, élettársa pedig sokszor napokig nem ment haza, a bűntény napján is ezen vesztek össze. A férfit jogerősen életfogytiglanra ítélték.

Az orvosszakértői jelentések alapján legalább ötvenszer ütötte meg a férfi seprűnyéllel és ököllel az élettársát, amibe belehalt a nő. A vádlott azt mondta, nem kívánta a párja halálát, a büntetést is sokallta, de ezt az érvelést nem fogadták el. A lányuk azt mondta, hogy a szülei párkapcsolata nagyon viharos volt, egyszer már el is váltak. A gyerekek találtak rá a nőre, akit próbáltak újraéleszteni, de hiába – tette közzé a Tények.hu.



Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések