Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

A Momentum frakciója bojkottálja a parlamenti alakulóülést


Hadházy Ákos szerint ennek a lépésnek szimbolikus jelentése van.


Sajtótájékoztatót tartott Fekete-Győr András és Hadházy Ákos.

„Mindenki máshogy dolgozza fel a választási kudarcot. Voltak, akik másokra mutogattak, mi, momentumosok viszont azon gondolkodunk, mit kellene jobban csinálni, hogy Magyarországon rövid időn belül változás legyen” – mondta Fekete-Győr, majd hozzátette: „A Momentum most először fog a magyar történelem során képviselőket küldeni a parlamentbe.”

Elmondta: feladatuknak tekintik, hogy tisztességet, becsületet és erőt vigyenek a parlamentbe.

„Ugyanakkor megváltoztak a szabályok is: ez a választás is unfair módon zajlott le” – mondta a brutálisan elutasított mozgalom korábbi elnöke sértődöttségében, mert a politikai pártja a kutyának se kellett a baromságaival.

Ezért mi a parlament alakuló ülését bojkottálni fogjuk, ezen az ülésen nem fogunk részt venni.

Hadházy Ákos szerint ennek a lépésnek szimbolikus jelentése van. Reméli: hogy tárgyalások fognak megindulni ennek nyomán az ellenzéki pártok között. Hangsúlyozta: szeretné, ha látszata sem maradna, hogy csupán díszellenzéki szerepet töltenek be az összefogás pártjai a parlamentben.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések