Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Veréssel és életveszélyes sérüléssel végződött egy baleset Jászkiséren


A sértettnek betört a koponyája.


A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Főügyészség indítványt tett egy jászkiséri férfi letartóztatására életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt – tájékoztatott a megyei főügyészség. A rendelkezésre álló adatok szerint a 40 éves férfi ez év január 29-én este, Jászkisér egyik utcájában vitába keveredett ismerősével az alig egy órával korábban a település külterületén történt közlekedési baleset kapcsán.

A szóváltás rövidesen eldurvult.

A feldühödött gyanúsított felvett a földről egy méretes botot, s azzal úgy fejbe vágta az ismerősét, hogy az az ütés erejétől hanyatt esett. A 38 éves sértett fejjel az aszfaltozott úttestre zuhant, betört a koponyája és életveszélyes állapotba került.

A Szolnoki Járásbíróság nyomozási bírója egyetértett az ügyészség indítványával, és elrendelte a férfi letartóztatását.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések