Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Részegen kacsázott a 40 tonnás kamionnal Balatonlellénél

A rendőrök megfogták, kiderült, hogy részeg. Pár óra múlva, azért úgy gondolta, megpattan. Újra megfogták.

A rendőrökhöz 2022. február 1-jén 8 óra 25 perckor bejelentés érkezett, hogy az M7-es autópálya somogyi szakaszán egy kamionos bizonytalan úttartással, veszélyesen közlekedik. Az autópálya-rendőrök rövidesen a balatonlellei pihenőhelyre kiterelték a nyerges vontató vezetőjét, ahol az igazoltatás során felmerült nála az ittas járművezetés gyanúja.

Az egyenruhások T. Marcellt további mintavételre előállították a Fonyódi Rendőrkapitányságra, ahol ellene járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének gyanúja miatt eljárást indítottak, vezetői engedélyét azonnali hatállyal bevonták.

Pár órával később a 42 éves sofőr minden mindegy alapon úgy gondolta, nem érdekli, hogy már nincs vezetői engedélye és még ki sem józanodott, kamionjával elindult az M7-es autópályán Letenye irányába. A rendőrök újra elfogták és előállították a rendőrkapitányságra, majd ismételt mintavételt követően engedély nélküli vezetés miatt szabálysértési őrizetbe vették.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések