Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Akácos aljnövényzete lángolt Tiszavasváriban

Katasztrófavédelmi összefoglaló.

Puttonyfecskendővel és kéziszerszámokkal avatkoztak be hétfőn Tiszavasvári önkormányzati tűzoltói a tiszalöki Kőrisfa utcai töltésnél, ahol ötszáz négyzetméteren lángolt az akácos aljnövényzete. Ópályiban, a Dankó István utcában keletkezett szabadtéri tűz. Ötven négyzetméteren égett a száraz fű. A mátészalkai hivatásos tűzoltók fékezték meg a lángokat.

Lerakódott korom izzott egy milotai családi ház kéményében tegnap este. A fehérgyarmati hivatásos tűzoltók kéziszerszámokkal szüntették meg a parázslást. A tűz nem terjedt tovább a kéményből, a ház fűtése más módon megoldható, lakosságvédelmi intézkedésre nem volt szükség. Az esetről értesítették a kéményseprőket.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések