Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Telefont lopott, 40 perc alatt elfogták


A szegedi rendőrök megállították a buszt, s az egyik utas zsebéből előkerült a lopott mobiltelefon.


A szegedi rendőrök 40 percen belül elfogták azt az 58 éves szentesi férfit, aki egy mobiltelefont tulajdonított el az egyik helyközi buszon. Lopás miatt kell felelnie.

A sértett február 8-án délelőtt tett feljelentést a Szegedi Rendőrkapitányságon, miszerint nem sokkal korábban, a Hódmezővásárhelyről menetrend szerint közlekedő autóbusszal érkezett Szegedre. Miközben szállt le, észrevette, hogy nincs meg a mobiltelefonja, azt kivehették a táskájából.

A rendőrök azonnal adatgyűjtésbe kezdtek, amelynek eredményeként megállapították a készülék helyzetét. A beszerzett információk alapján egy Hódmezővásárhely felé tartó buszt állítottak meg, melyen az egyik utas zsebéből előkerült a keresett eszköz. A nyomozók a feltételezett elkövetőt elfogták és előállították a Szegedi Rendőrkapitányságra, ahol lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult ellene eljárás. A férfi kihallgatásán beismerő vallomást tett.

A rendőrök az eltulajdonított mobilt lefoglalták és visszaadták azt a tulajdonosnak.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések