Orbán Viktor meggyújtotta az első gyertyát


Advent első vasárnapján – írta közösségi oldalán a miniszterelnök, az első gyertya meggyújtásáról pedig egy videót is készített.




Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!