Csőtörés volt Budán, az Andor utca és a Budafoki út sarkán.
A képeket egy olvasónk küldte, amelyen látszik, hogy a csőtörés akkora volt, hogy egy autót is szinte megemelt.
Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK