Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.



Zebrán gázolhatott a hajdúszoboszlói férfi, a rendőrség befejezte a nyomozást

A Debreceni Rendőrkapitányság közúti baleset gondatlan okozása vétség miatt folytatott büntetőeljárást egy hajdúszoboszlói férfival szemben.

Egy 56 éves férfi 2019. december 27-én hajnalban Debrecen belvárosában közlekedett személygépkocsival. Haladása során a Piac és Szent Anna utcák kereszteződésénél nem biztosított elsőbbséget a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen neki balról érkező gyalogosnak, így elütötte. A baleset következtében a 29 éves férfi súlyos sérülést szenvedett.

A nyomozás vizsgálati szakaszában a Debreceni Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az illetékes ügyészségnek.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések