Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Szír-német kettős állampolgár akart embereket csempészni Somogyban

Kattant a bilincs annak a szír-német kettős állampolgárnak a csuklóján, akit a Somogy megyei rendőrök ma hajnalban fogtak el. Az egyenruhások Berzence és Csurgó között ellenőrizték a férfit, aki egy német rendszámú személygépkocsiban várakozott.

Mivel a járművezetővel szemben felmerült az embercsempészés gyanúja, előállították a Nagyatádi Rendőrkapitányságra. A gyanúsítottat épp jelenleg veszik őrizetbe, majd kezdik meg kihallgatását. A szír-német állampolgárt embercsempészésre irányuló előkészület bűntett megalapozott gyanúja miatt számoltatják el.

A gyanúsításban szereplő bűncselekmény három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Ma már egy algír migránst is elfogtak a somogyi rendőrök és néhány napja már fogtak egy embercsempészt, akinek ügyét gyorsított eljárásban tárgyalták.

Belföld ➤ Külföld ➤ Sport ➤ Gazdaság ➤ Kultúra ➤ Bulvár ➤ Életmód ➤ Receptek

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések