A legfrissebb tartalmainkért kövess minket a Google Hírekben, Facebookon, Twitteren (X-en), Instagramon, Threadson vagy YouTube-on!

Premier League: a véghajrában kapott ki a Chelsea (videó)

A Chelsea egy utolsó pillanatban esett góllal kikapott Newcastle-ben az angol bajnokság 23. fordulójában.

Fordulatos játékot hozott az első félidő, ám sem a Newcastle-i Joelinton, sem a londoni Tammy Abraham és Ngolo Kanté nem tudott változtatni az eredményen. A francia játékos próbálkozásánál a hazaiak kapusa Martin Dubravka védett hatalmasat.

Fordulás után Mason Mount hozta helyzetbe Williant, ám ő nem tudott élni a lehetőséggel, akárcsak a további két helyzetet kihagyó Abraham. A hajrát megnyomták a "szarkák" és bár Joelinton még ziccert hibázott, a ráadás negyedik percben  Isaac Hayden megszerezte csapata győztes gólját.

Premier League, 23. forduló
Newcastle United–Chelsea 1–0 (Hayden 90+4.)

korábban
Watford–Tottenham Hotspur 0–0
Arsenal–Sheffield United 1–1 (Martinelli 45., ill. Fleck 83.)
Brighton–Aston Villa 1–1 (Trossard 38., ill. Grealish 75.)
Manchester City–Crystal Palace 2–2 (Agüero 82., 87., ill. Tosun 39., Fernandinho 90. – öngól)
Norwich–AFC Bournemouth 1–0 (Pukki 33. – 11-esből)
Southampton–Wolverhampton Wanderers 2–3 (Bednarek 15., S. Long 35., ill. Pedro Neto 53., R. Jiménez 65., 76. – az elsőt 11-esből)
West Ham United–Everton 1–1 (Diop 40., ill. Calvert-Lewin 44.)