Múlt csütörtök este az amerikai Maine-ben egy idős férfi saját magát ölte meg felállított csapdájával: egy, az ajtónyitásra működésbe lépett pisztoly végzett vele.
A 65 éves Ronald Cyr még maga hívta fel a 911-et, azzal, hogy meglőtték, s különös szerkezetére csak később, a helyszínen derült fény. A kiérkező mentőegység a férfi házában nem csak egyetlen ilyen berendezést talált, így végül tűzszerészeket kellett hívni azok hatástalanításához.
A Guardian felkereste az elhunyt férfi két testvérét, akik elárulták, Cyr meg volt róla győződve, hogy valamikor korábban betörtek hozzá. A férfi többször jelentette is a hatóságnak, hogy hiányoznak dolgok a házából, ám a rendőrök szenilisnek vélték az idős embert, így nem foglalkoztak vele.
Ezért a férfi úgy gondolta, neki kell rendet tennie a saját háza táján, így mindenféle csapdával telepakolta az otthonát. A testvérei szerint Cyr nem igazán értett a fegyverekhez, emiatt nem is örültek a csapdáknak, de nem állították le, mert látták rajta, hogy nagyon fél.
0 Megjegyzések