A májusban megalakuló Országgyűlés ismét napirendre fogja venni azt a 2016-os alaptörvény-módosítást, amit az ellenzéki pártok elutasítottak – értesült a Magyar Idők.
Az uniós, kötelező, felső határ nélküli migránskvóta kapcsán prevenciós célból tervezett módosítás legfontosabb része, hogy a szabad mozgás és tartózkodás jogával nem rendelkező személyt Magyarországra csak a magyar hatóságok által egyedileg elbírált kérelmére, az Országgyűlés által megalkotott törvény szerinti eljárásban meghozott, törvényes határozat alapján lehetne csak betelepíteni.
Az alaptörvény módosítása alkotmányos gátat emelne, megtiltaná a Brüsszel által szorgalmazott csoportos betelepítést. A május 7-én megalakuló új Országgyűlés a migrációt támogató civil szervezetek működését szabályozó Stop, Soros! törvénycsomagot is kibővítve tárgyalhatja meg, reagálva az elmúlt hónapok fejleményeire.
A törvénycsomag kiegészítésénél az Avaaz-féle – Soros György által pénzelt online aktivistahálózat – manipulációs, gyűlöletkeltő és felforgató technikáit is figyelembe vennék a képviselők.
Mint ismert, a napokban a Magyar Idők hangfelvételek sorozatával bizonyította be, hogy a Soros György által finanszírozott globális aktivistahálózat a 2014-es ukrajnai eseményekben, a Majdan megszervezésében is tevőlegesen részt vett.
A titkosszolgálatokat megszégyenítő akciónak keleti szomszédunknál közvetlenül több száz, közvetve több mint tízezer áldozata volt eddig, nem beszélve a gazdasági károkról és a külföldi cégek térnyeréséről az ukrán vállalatokban és piacon.
Magyarországnak is hasonló sorsot szántak, a fizetett aktivisták, NGO-munkavállalók, hivatásos provokátorok, tanulmányírók serege Soros egyik emberének elmondása szerint mintegy 2000 főt tesz ki idehaza, rájuk és kampányaikra több millió dollárt költött a tőzsdespekuláns.
0 Megjegyzések