Munkába álltak a Loki focistái! Nézze meg, hogyan alapoztak a fiúk!

A DVSC számára eddig tartott a téli pihenő. Délelőtt kondival és futással vágtak neki az új évnek!

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!