FőoldalHajdú-Bihar Megye Munkába álltak a Loki focistái! Nézze meg, hogyan alapoztak a fiúk! byHírszerkesztő -január 15, 2018 0 A DVSC számára eddig tartott a téli pihenő. Délelőtt kondival és futással vágtak neki az új évnek! Témák: Hajdú-Bihar Megye Hírek Labdarúgás Sport Facebook Twitter