A Soros-alapítvány vidéki terjeszkedése ellen tiltakoznak! Debrecen polgármestere is kifejtette véleményét!

2018 sorsdöntő év lesz Európa, Magyarország és a magyar települések szempontjából - ezt mondta Szita Károly a Megyei Jogú Városok Szövetségének elnöke pénteken Budapesten, az úgynevezett bevándorlásszervező irodák ellen szervezett, polgármestereknek tartott konferencián - írja az MTI. 

A tanácskozáson Papp László is beszédet mondott. Debrecen polgármestere azt hangsúlyozta, hogy minden törvényes eszközzel küzdeni kell nemcsak a Soros terv, hanem az általa képviselt álcivil-szervezetekkel szemben is - tudósított a dehir.hu.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!