Tolatás közben gázolt halálra egy 62 éves nőt egy kisteherautó Hajdúszoboszlón.
Az asszony sérülései olyan súlyosak voltak, hogy a helyszínen meghalt. Azt nem tudni, miért nem vette észre a sofőr a nőt, illetve, hogy az asszony miért nem tudott félreugrani.
Gyakran gázolnak el sofőrök tolatás közben gyalogosokat, tavasszal például a saját 70 éves apját ütötte el egy férfi így Marcaliban, ő is meghalt. A Tények riportja.
