Bennégett egy férfi a lakásában pénteken Hajdúszoboszlón.
Társát még idejében ki tudták menekíteni a tűzoltók, őt füstmérgezéssel kórházba szállították, de a férfin már nem tudtak segíteni. A szomszédos épületekből még két családot, köztük gyerekeket mentettek ki a tűzoltók. Az RTL híradójának riportja.
