Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Kerékpárverseny miatt lesz forgalomkorlátozás Hajdú-Bihar megyében szombaton

A bringásokat nem lehet megelőzni, ezért torlódás várható a Látóképi Csárda és a nagyhegyesi körforgalom közötti útszakaszon.
Kerékpárverseny miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lép életbe Hajdú-Bihar megyében a 33-as számú főúton április 15-én, szombaton.

A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság értesíti a járművezetőket, hogy április 15-én 10 órától előreláthatólag 15 óráig a 33-as számú főút 98. és a 89. kilométerszelvény között – a Látóképi Csárda és a nagyhegyesi körforgalom közötti útszakasz – és a 3321-es út nagyhegyesi körforgalom – Balmazújváros, Vásártér utca – Szoboszlói út – Debreceni út és a 3316-os út, valamint a Látóképi Csárda közötti útszakaszon kerékpárverseny miatt a közlekedés a versenyzők elhaladásakor kizárólag mögöttük megengedett.

A mezőny megelőzése tilos, ezért kisebb forgalmi torlódás várható az érintett útszakaszon. A versenyzők biztonságos haladását rendőri felvezetés segíti.

A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság kéri a járművezetőket, hogy a megváltozott forgalmi rend szerint, fokozott figyelemmel közlekedjenek!

Forrás: dehir.hu

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések