Többen is a férfi segítségére siettek. Már a mentőhelikopter érkezése előtt megkezdték a segítségnyújtást.
Sikeres újraélesztést hajtottak végre a mentősök hétfőn Hajdúszoboszlón - számolt be közösségi oldalán a Hajdúszoboszlói Városi TV. Bejegyzésükben azt írták, értesüléseik szerint egy középkorú férfi lett rosszul a Fazekas Mihály utcában: a mentők és a mentőhelikopter kiérkezéséig többen elkezdték az újraélesztést, majd átadták a férfit a mentőszolgálat munkatársainak.
A hírt a Napi Újság megkeresésére az Országos Mentőszolgálat kommunikációs osztálya is megerősítette. Mint írták,
a
helyszínre több mentőegységet, köztük mentőhelikoptert is riasztottak.
Bajtársaik egy 50 év körüli férfit szállítottak sikeres újraélesztést
követően kórházba.Az OMSZ mentőhelikoptert is a helyszínre riasztott, az esetről készült helyszíni fotókat a HVTV bejegyzésében találjátok.
