Úgy érzi a bukott messiás, hogyy Hadházy Ákosnál alkalmasabb elnöke nem lehet a Vagyonvisszaszerzési Hivatalnak.
Az alábbiakat posztolta Hódmezővásárhely polgármestere.
„Könyörgöm, ne írjuk az alkotmányba, hogy Hadházy Ákos nem lehet a korrupcióellenes hatóság elnöke, sőt, parlamenti képviselő sem! Nem igaz, hogy erre szavaztunk volna április 12-én - ellenkezőleg.Hadházy Ákosnál alkalmasabb elnöke nem lehet a Vagyonvisszaszerzési Hivatalnak, ha viszont a mindenkori kormány bábja lesz a hivatal vezetője, akkor semmit nem tettünk a korrupció újbóli megerősödése ellen.”
