A Napi Újság információja szerint fejbe lőtte magát Zsadány község roma nemzetiségi önkormányzatának vezetője.
Amint azt megtudtuk a helyszínre mentőhelikopter is érkezett, akik stabilizálták az állapotát és elszállították. De mint azt megtudtuk a férfi nem sokkal ezt követően életét vesztette.
A helyiek beszámolója szerint a férfi együtt italozott a kocsmában egy baráti társasággal, majd amikor onnan hazament akkor történhetett a szomorú eset.
További részletekkel hamarosan jelentkezünk.
