Fejbe lőtte magát Zsadány község roma nemzetiségi önkormányzatának vezetője


A Napi Újság információja szerint fejbe lőtte magát Zsadány község roma nemzetiségi önkormányzatának vezetője. 

Amint azt megtudtuk a helyszínre mentőhelikopter is érkezett, akik stabilizálták az állapotát és elszállították. De mint azt megtudtuk a férfi nem sokkal ezt követően életét vesztette.

A helyiek beszámolója szerint a férfi együtt italozott a kocsmában egy baráti társasággal, majd amikor onnan hazament akkor történhetett a szomorú eset. 

További részletekkel hamarosan jelentkezünk. 

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!