Holttestet találtak a Balatonban, de ezúttal nem fürdőzőt ért baleset; a rendőrség pénteki tájékoztatása szerint egyelőre vizsgálják, hogy pontosan mi történt.
Sajtóhírek szerint ugyanis Balatonszepezd és Révfülöp között egy fejbe lőtt férfi holtteste került elő a vízből. Az MTI úgy tudja, az eset szerdán történt.
Az MTI megkeresésére a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság azt közölte: a tragédia körülményeit a Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság az általános közigazgatási rendtartás szabályi szerint folytatott eljárásban vizsgálja. Bővebb tájékoztatást nem adtak.
Információink szerint a férfi fejbe lőtte magát, vagyis öngyilkosság történhetett.
