Unalmas már a nyünnyögés!- írja Bohár Dániel.
Látom most van egy olyan verseny, hogy a korábbi fideszesek közül ki tud jobban beszólni Orbán Viktornak.
Szeretnék nehány tényt leszögezni!
A Fideszben a választási vereség után a vezetők, élükön Orbán Viktorral lemondtak.
Majd tisztújító kongresszust hívtak össze, elfogadták a választási vereség okairól szóló, a jövő zsinórmértékéül szolgáló küldetési nyilatkozatot.
És kiszélesítették, illetve megújították a Fidesz vezetését.Vagyis a Fidesz azt tette, amit egy demokratikus politikai közösségnek ilyenkor tennie kell.
A párt irányvonalát, működési rendjét és a vezetők személyét egy mindenki számára hozzáférhető, nyilvános pártalkotmány szabályozza. Szemben a 27 tagú Tisza párttal, ahol semmilyen belső demokratikus ellenőrzésről, vagy a politikai demokrácia garanciájáról nincs semmilyen tudomásunk.
Vagyis röviden és tömören: elég a hiszti.
Aki szeretne a jobboldalért tenni, az tegyen.
De a nyünnyögés már unalmas.-zárja sorait Bohár Dániel.
