Bohár Dániel: Elég a hiszti!


Unalmas már a nyünnyögés!- írja Bohár Dániel.  

Látom most van egy olyan verseny, hogy a korábbi fideszesek közül ki tud jobban beszólni Orbán Viktornak.

Szeretnék nehány tényt leszögezni!

A Fideszben a választási vereség után a vezetők, élükön Orbán Viktorral lemondtak.

Majd tisztújító kongresszust hívtak össze, elfogadták a választási vereség okairól szóló, a jövő zsinórmértékéül szolgáló küldetési nyilatkozatot.

És kiszélesítették, illetve megújították a Fidesz vezetését.Vagyis a Fidesz azt tette, amit egy demokratikus politikai közösségnek ilyenkor tennie kell. 

A párt irányvonalát, működési rendjét és a vezetők személyét egy mindenki számára hozzáférhető, nyilvános pártalkotmány szabályozza. Szemben a 27 tagú Tisza párttal, ahol semmilyen belső demokratikus ellenőrzésről, vagy a politikai demokrácia garanciájáról nincs semmilyen tudomásunk.

Vagyis röviden és tömören: elég a hiszti. 

Aki szeretne a jobboldalért tenni, az tegyen.

De a nyünnyögés már unalmas.-zárja sorait Bohár Dániel.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!