A lényeg benne van.
Gyors összefoglalót tett közzé a tegnapi nap eseményeiről közösségi oldalán Budaházy Edda.
"Vagyonvisszaszerzéssel fenyegeti azt a kormányt, amely megduplázta a nemzeti vagyont.
Pedofíliával vádolja azt a kormányt, amely minden idők legszigorúbb gyermekvédelmi törvényét alkotta meg.
Migránsbehozatallal támadja azt a kormányt, amely heroikus módon és az unióban egyedüliként ellenállt és blokkolta a bevándorlást. Még akkor is, amikor milliárdokra büntették érte.
Ez nem csak gonoszság aljasság és hazugság. Ez fekete mágia.
A baj nagyobb, mint gondolnánk. Egy őrült került hatalomba!"
- írta bejegyzésében Budaházy Edda.
