Budaházy Edda: Egy őrült került hatalomba!


A lényeg benne van. 

Gyors összefoglalót tett közzé a tegnapi nap eseményeiről közösségi oldalán Budaházy Edda. 

"Vagyonvisszaszerzéssel fenyegeti azt a kormányt, amely megduplázta a nemzeti vagyont.

Pedofíliával vádolja azt a kormányt, amely minden idők legszigorúbb gyermekvédelmi törvényét alkotta meg.

Migránsbehozatallal támadja azt a kormányt, amely heroikus módon és az unióban egyedüliként ellenállt és blokkolta a bevándorlást. Még akkor is, amikor milliárdokra büntették érte.

Ez nem csak gonoszság aljasság és hazugság. Ez fekete mágia.

A baj nagyobb, mint gondolnánk. Egy őrült került hatalomba!"

- írta bejegyzésében Budaházy Edda. 

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!