Támogassa munkánkat!

Igényeljen tagsági kártyát. Kattintson IDE.

Jarosław Kaczyński súlyosan betegnek nyilvánította az Európai Uniót


Az Európai Uniónak radikális átszervezésre és gyökereihez való visszatérésre van szüksége. Ezt a PiS vezetője, Jaroslaw Kaczyński jelentette ki a Jog és Igazságosság Párt varsói konferenciáján, írja az RMF24.

Az Európai Unió beteg, kezelni kell, jelentette ki Jarosław Kaczyński, a legnagyobb lengyel ellenzéki párt, a Jog és Igazságosság vezetője.

„Az Európai Unió, olyan formában, ahogy most van, súlyosan beteg. Ezt a súlyos betegséget meg kell gyógyítani. Mi az Európai Unióban maradás mellett vagyunk, támogatjuk az Európai Uniót, de az Európai Uniót nagyon radikálisan át kell alakítani, vissza kell térni a gyökereihez"

 - mondta Kaczyński újságíróknak.

Hozzátette, hogy 

az Európai Uniónak meg kell oldania „azokat a problémákat, amelyek a létrehozásakor még nem léteztek”.

Az Orosz Föderáció Biztonsági Tanácsának alelnöke, az Egységes Oroszország párt elnöke, Dmitrij Medvegyev korábban kijelentette, hogy az Egyesült Államok továbbra is „idomítja az őrült Európai Uniót”, hogy emlékeztesse, ki az úr.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések