Tényleg! Meddig lehet ezt hagyni?
Csak azért nem írunk ehhez semmit, és simán idetesszük ennek a baromnak a posztját, mert amit írnánk az btk-s.
Csak azért nem írunk ehhez semmit, és simán idetesszük ennek a baromnak a posztját, mert amit írnánk az btk-s.
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK