Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Ma reggelre ismét letörték a Margit hídról a kőkereszteket


Kőrösi Koppány írása 

Ma reggelre ismét letörték a Margit hídról a kőkereszteket. 

Ezúttal a Margit szigeti bejárónál, gondosan, mindkét oldalon.

Felkérem Karácsony Gergely főpolgármester urat, hogy most ne várjon több, mint egy évet! Kérem, hogy ne kelljen Budapest - és Magyarország - kulturált lakosságának petícióval kikényszeríteni önből az utasítást, adja ki magától azt a keresztek visszaállítására.

Kérem szépen a Magyar Rendőrséget, tegyen meg mindent az elkövetők kézre kerítése érdekében. 

A tett nem egyszerű vandalizmus: támadás hazánk kereszténységen alapuló alkotmányos rendje, kultúrája, népünk lelke ellen.

Az elkövetőknek üzenem: ha ilyen jó erőben vannak, kérjenek egy seprűt, lapátot a Margit szigeten az elvonások, megnyirbált források mellett is szívvel-lélekkel dolgozó FŐKERTes munkásoktól, és segítsenek rendben tartani Budapest megkopott csodáját!

Keresztényellenesnek, bunkónak lenni nem menő!


Ma reggelre ismét letörték a Margit hídról a kőkereszteket. Ezúttal a Margit szigeti bejárónál, gondosan, mindkét...

Posted by Kőrösi Koppány on Wednesday, February 12, 2025

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések