Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Kocsis Máté szerint kezdődik Magyar Péter és a baloldal összeborulása


A Fidesz frakcióvezetője emlékeztetett posztjában, hogy mindig az a szlogen, hogy nem áll össze senki Gyurcsányékkal, de végül a foragtókönyv ugyan az.

Most Magyar Péter még csak az Európai Parlamentben és a Fővárosi Közgyűlésben szavaz együtt a DK-val, de hamarosan manfred Weberék együtt akarják őket látni indulni a választáson. 

Egész egyszerűen nincs más lehetőség, csak az összeborulás, hiszen a brüsszeli megrendelők kormányt akarnak Magyarországon cserélni. Ahhoz pedig szépen össze kell fogniuk -írja Kocsis Máté a Facebookon. Hozzátette:

Az előző választás előtt is ment a duma, hogy kizárt, aztán mégsem, talán esetleg lehetséges, feltételekkel, tárgyalunk, aztán végül pedig orrbefogva, de együtt kell működni. Ugye.

Figyeljenek, most sem lesz másként. (Mondjuk Magyar Péternek akkor is be kell fognia az orrát, amikor a saját választóival van, hiszen mint mondta, büdösek).

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések