Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Helyszíni videó a Mosonmagyaróvárnál történt tragédiáról


Óriási erővel ütközött neki a fának az autójával az a férfi Mosonmagyaróvárnál, aki végül életét vesztett.


Csütörtök délután történt a tragikus incidens Mosonmagyaróvárnál, melynek áldozata egy férfi. Feketeerdő felé tartott az autójával, amikor eddig ismeretlen körülmények között letért az útról, majd fának hajtott. Óriási erővel csapódott be, miután a jármű eleje szinte teljesen eltűnt.

A Tények azt írja, elsőként egy szabadnapos tűzoltó ért oda a roncshoz, majd rögtön a segítségéére sietett. Kihúzta a férfit, megkezdte az újraélesztését, amit a mentők folytattak, de már nem lehetett rajta segíteni. Olyan súlyosak voltak a sérülései, hogy elhunyt a helyszínen.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések