Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Újabb hangfelvétel Magyar Péterről: „Kiszórt kib***ott sok pénzt, 103 milliót a Hősök terei izére”


Újabb hangfelvétel landolt szerkesztőségekben: ezúttal Radnai Márk, a Tisza Párt alelnöke beszél Vogel Evelinnek arról, hogy nem voltak rendben a Hősök terei rendezvény körüli számlák, továbbá, hogy 103 millió forintot „szórtak ki” arra. De szóba kerül Magyar Péter testvére is.

Újabb hangfelvétel k ki a médiához a Tisza Párt vezetőjéről. A szerkesztőségekhez e-mailben eljuttatott anyag szerint Radnai Márk, a Tisza Párt alelnöke beszél Vogel Evelinnek arról, hogy nem voltak rendben a Hősök terei rendezvény körüli számlák, továbbá, hogy 103 millió forintot „szórtak ki” arra. De szóba kerül Magyar Péter testvére is.

A hangfelvételt, ahogy a korábbiakat is, egy e-mailben küldték meg az Index főszerkesztőjének címezve, és számos másik magyar szerkesztőség vezetőjének (pl. 444, Telex, Népszava, 24, HVG, Magyar Hírlap).

A ma reggel közzétett legújabb hangfelvételhez azt fűzte hozzá a levél írója, hogy a legújabb hangfelvétel nincs összevágva, az a „nyers válóság” és arról szól, hogy „Peti nem csak a nőkkel nem tud bánni, hanem a rábízott pénzzel sem”, erről beszél  a hangfelvételen barátjának és párttársának, Radnai Márknak. „A Tisza Párt alelnöke szerint Magyar Péter 103 milliót herdált el a Hősök téri rendezvényre. Radnai maga ismeri be, hogy nem voltak rendben a pénzügyek, a szerződések és a számlák a Tisza Párton belül”.

Dezső kiszórt kib*szott sok pénzt, 103 millió forintot a Hősök terei rendezvényre

– mondja Vogel Evelinnek Radnai, utalva Farkas Dezső üzletemberre, aki a kampányban és a vidéki fórumok megszervezésében segített Magyar Péternek. 

Vogel Evelin ezt követően rákérdez, hogy ezek szerint Magyar Péter nem tudta kontrollálni az eseményeket, mire beszélgetőtársa beismeri, hogy a Tisza Párt elnöke „nem kontrollálta és nem mert nemet mondani neki”. 

A feszültség köztünk abból adódik, hogy az utolsó pillanatban, amikor az utolsó két három hét hajnalán voltunk, nem voltak meg a szerződések, a számlák. Magyar Marcinak az ügyei stb

– ismerte be az alelnök.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések